שיחת משתמשת:Roozki

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אחרי שכל תרומה שניסיתי לתרום לאתר הזה נדחתה על הסף אני פורשת. נמאס לי להלחם בדיקטטורה שמונהגת פה בויקיציטוט ע"י "המנהיגים הדגולים" דולב וסקרלי ועבדם הנאמן גזר/ברוקולי (תחליט לעזאזל על שם). מהרגע שהגעתי קיבלתי רק תגובות קרירות ודוחות על כל דבר שניסיתי לעשות. ניסיתי לשפר את הדף של "הפיג'מות" אך לפני שהספקתי לסיים להוסיף ציטוטים מהעונה הראשונה (ולסדרה יש 5 עונות!) הדף נמחק באכזריות. כנ"ל לגבי הדף של "דומינו גרוס" שניסיתי לבנות אך אף אחד לא נתן לי אפילו צ'אנס. והכל תחת הגדרה של חוסר "חשיבות" שאפילו כשניסיתי להסביר חשיבות של דף - זה לא היה הסבר "מספק". אני מניחה שכמו בכל המשטרים הדיקטטורים בהם מוחקים אנשים שמתנגדים למשטר, גם מכתב הפרישה הזה ימחק אחרי שהוא יגיע לידי דולב. אתם יכולים לקפוץ לי. לכאן אני בטוח לא חוזרת. מאחלת לכם שהאתר יכשל ויתמוטט. בברכה Roozki 18:47, 26 במרץ 2009 (IST)

רוזקי שלום,
צר לי שכך את מרגישה, אך נסי להבין שאנו נמצאים בוויקיציטוט שהוא מיזם של ציטוטים בלבד ולא של דיאלוגים. האמיני לי שגם אם הדף החשוב ביותר, למשל על וינסטון צ'רצ'יל, היה מכיל רק דיאלוגים הוא היה נמחק בלי היסוס מאותה הסיבה. רק שתדעי לך, אני מאוד אהבתי מאוד דומינו גרוס ואפשר בהחלט לכתוב דף עם ציטוטים שלהם (רק שלי אין אפשרות כי אין לי את התוכניות מוקלטות או בהישג יד), ואת מוזמנת לכתוב גם עליהם וגם על הפיג'מות, ועל כל נושא שאת רוצה, ובמידה והדף באמת יכיל ציטוטים אנו נקבל אותו בברכה. את יכולה לנסות לכתוב ציטוטים בארגז חול במרחב המשתמש שלך. לדוגמא: פה, וכשתסיימי את מוזמנת לפנות אלי ואני אנסה לעזור לך. ושוב אני מדגיש שהדף יכיל ציטוטים בלבד ולא דיאלוגים. מה שנותר לי לאחל לך, ולא כמו שאיחלת לנו, שיהיה לך הרבה בהצלחה ודולב וסקרלי ואני לשירותך אם את צריכה עזרה. גזר 19:02, 26 במרץ 2009 (IST)
Roozki, מעולם לא מחקתי שום דבר שכתבת, כך שאני לא מבין למה את אומרת ש"גם מכתב הפרישה הזה ימחק אחרי שהוא יגיע לידי דולב". נפגעתי. דולבשיחה 21:47, 26 במרץ 2009 (IST)