שיחת משתמש:ברוסלי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוך בואך לויקיציטוט![עריכה]

שלום וברוך בואך לויקיציטוט – מאגר ציטוטים עברי חופשי. ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד יכול לא רק לקרוא בה, אלא גם לערוך אותה.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בערך שקראת, הנך יכול לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "הראה תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בויקיציטוט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • קבלת עזרה: אם אתה זקוק לעזרה נוספת אתה יכול לקרוא את דפי העזרה. אם אתה רוצה לשאול שאלה כללית הקשורה לויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד'), אתה מוזמן לעשות זאת במזנון. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שאתה זקוק לעזרה בנושא מסוים, אתה מוזמן לשאול אותה בדף השיחה של הערך הרלוונטי.


אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הויקימצטטים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!) None 14:02, 23 אפר' 2005 (UTC)

חתימה על דפים[עריכה]

שלום. תרומתך לויקיציטוט ניכרת. רציתי להפנות את תשומת לבך לכך שמקובל לחתום על הודעות בדפי שיחה, בדלפק היעוץ, במזנון וכו', אבל בדפי הערכים עצמם לא מקובל לחתום ליד כל ציטוט שהוספת. אנשים יכולים לראות את תרומך לויקיציטוט, על ידי השוואת גרסאות קודמות של ערך מסוים, ודרך הקישור תרומות המשתמש המופיע בדף השיחה ודף המשתמש. ניתן גם להוסיף רשימה לדף המשתמש שלך של ערכים שתרמת להם, תרמת להם רבות, שיצרת אותם וכל רשימה אחרת שעולה ברוחך. None 03:53, 29 אפר' 2005 (UTC)

אני רוצה להצטרף לדבריך של None. כמו-כן נהוג בויקיציטוט לפתוח דפי ציטוט עבור אנשים חדשים בשמם המלא. לדוגמה רוסו איננו שמו המלא של אדם ולכן אי-אפשר לדעת למי מתייחס הציטוט. אמיתי 10:30, 29 אפר' 2005 (UTC)

שלום שוב. אנא שים לב להערתי הקודמת. None 18:32, 30 אפר' 2005 (UTC)

קראתי רק כעת את ההערות ואני בהחלט מקבל אותן.ברוסלי 21:41, 10 מאי 2005 (UTC)

שמות ערכים[עריכה]

ברוסלי שלום, אנא, בעת נתינת שמות ערכים, השתמש בשם הפרטי לפני שם המשפחה, לדוגמה: פרנסיס בייקון ולא בייקון פרנסיס. זהו הסטנדרט, למיטב הבנתי. וגם אין טעם להדגיש את כל הציטוטים. וולנד 20:06, 15 מאי 2005 (UTC)

- לגבי השם אני מקבל בהחלט את ההערה,לגבי ההדגשה-נראה לי יפה יותר כשהוא מודגש.תודה על ההערות.ברוסלי 18:13, 19 מאי 2005 (UTC)

רבנים יהודיים[עריכה]

שלום ברוסלי, אני עובד על הפניות של הערכים בויקיציטוט מויקיפדיה. אולם אני לא מכיר את הרבנים שהוספת, הנמצאים בקטגוריה. האם יש להם ערך בויקיפדיה? חוץ מנחמן בברסלב, לא מצאתי. שבת שלום (או שמא שבוע טוב) עידן ד 15:48, 11 יוני 2005 (UTC)