שיחת משתמש:דוד שי

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
תגובה אחרונה: לפני 5 שנים מאת דולב בנושא מבוא
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! ליאת.מישהי שאיכפת לה 21:02, 18 ינואר 2006 (UTC)

תמיד[עריכה]

נחמד לראות פנים מוכרות בוויקיציטוט. גזר 22:04, 18 במרץ 2009 (IST)תגובה

נחמד לראותך קופץ לביקור מפעם לפעם. • עודד (Damzow)שיחה 20:49, 20 באוגוסט 2009 (IDT)תגובה

תגיד[עריכה]

אתה לא חושב שזה קצת מביך שאחרי שנתיים של היעדר פעילות אתה קופץ ישר לוויכוח כזה? הרי אין לך שום עניין אמיתי בפרויקט הזה. בברכה, קוריצההערוגה 20:46, 18 בינואר 2012 (IST)תגובה

בוודאי שלדוד עניין במיזם הזה ובפרט בדף ההוא. הוא הרי מקושר (או יהיה מקושר בקרוב) מערך בוויקיפדיה, ולכן יש לו השפעה ישירה על איכות ויקיפדיה. דניאל ב. - שיחה 23:45, 18 בינואר 2012 (IST)תגובה

מבוא[עריכה]

תודה על תרומתך הנאה. מבקש להסב את תשומת לבך לכך שצריך להוסיף מבוא לדפים שאתה יוצר. מועדים לשמחה, דולבשיחה 18:31, 22 באפריל 2019 (IDT)תגובה

כיוון שאני עדיין טירון כאן, אני סומך על הוותיקים שישלימו מה שצריך. דוד שי - שיחה 18:36, 22 באפריל 2019 (IDT)תגובה
מוזר עד מאוד לראות את המילים "טירון" ו"דוד שי" באותו משפט. ניתן להעתיק את שורת המבוא מהערך המקביל בוויקיפדיה. דולבשיחה 19:50, 22 באפריל 2019 (IDT)תגובה