שיחת משתמש:ידידיה צ' צבאן

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! דולבשיחה 22:37, 29 באוקטובר 2020 (IST)

צ'רצ'יל[עריכה]

ידידיה שלום. תרומותיך להוספת ציטטות לדף על וינסטון צ'רצ'יל הן חשובות. עם זאת יש להתחשב בדברים הבאים: עלינו להתאים את הדף גם למשתמשים בטלפונים (רוב המשתמשים כיום). בטלפונים התמונות מופיעות לפני הציטטות. פירושו של דבר ששורה ארוכה של תמונות תקשה על המשתמשים להגיע לרשימת הציטטות המלאה. משום כך רצוי להגביל לרוב את השימוש בתמונה בכל פיסקה לתמונה אחת ולצרף אליה ציטטות שאינן ארוכות במיוחד. בתודה ובברכה. --קליאו - שיחה 18:12, 1 בנובמבר 2020 (IST)

שלום וברכה. אשתדל לשים לב לדברים ובהדרגה אלמד את המקובל: מקורות ארוכים בהערה, תמונות לא ברצף, מקורות לא מודגשים.
עדיין לדעתי האישית כדאי להרבות בתמונות, גם אם לא ברצף. למשל בדף המדובר אפשר לשים שתיים ב"כללי", ועוד בפסקות האחרונות. נראה. בברכה, ידידיה צ' צבאן - שיחה 22:16, 1 בנובמבר 2020 (IST)
העברתי ציטוטים להמשך הדף, השורה הקודמת משתנה בהתאם. בברכה, ידידיה צ' צבאן - שיחה 22:29, 1 בנובמבר 2020 (IST)
תודה רבה קליאו על כל השינויים שאת עושה אחריי! המשך יום נעים, ידידיה צ' צבאן - שיחה 15:10, 8 בנובמבר 2020 (IST)
תודה, ידידיה צ' צבאן--קליאו - שיחה 21:49, 8 בנובמבר 2020 (IST)