שיחת משתמש:לורי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוך בואך לויקיציטוט![עריכה]

שלום וברוך בואך לויקיציטוט – מאגר ציטוטים עברי חופשי. ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד יכול לא רק לקרוא בה, אלא גם לערוך אותה.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בערך שקראת, הנך יכול לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "הראה תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בויקיציטוט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • קבלת עזרה: אם אתה זקוק לעזרה נוספת אתה יכול לקרוא את דפי העזרה. אם אתה רוצה לשאול שאלה כללית הקשורה לויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד'), אתה מוזמן לעשות זאת במזנון. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שאתה זקוק לעזרה בנושא מסוים, אתה מוזמן לשאול אותה בדף השיחה של הערך הרלוונטי.


אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הויקימצטטים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!) None 10:37, 15 יולי 2005 (UTC)

ג'ו רוגן[עריכה]

מי זו הדמות הזו? עידן ד 14:00, 15 יולי 2005 (UTC)

הוא המנחה של אפקט הפחד. יש לו יציאות לפעמים...
תודה על התשובה, אבל פעם הבאה תענה היכן ששאלו אותך, ואל תשכח לחתום (4 טילדות (~)). אשמח אם תוכל להרחיב קצת את הערך, ולכתוב פתיח על המנחה, כי אני לא מכיר אותו... תודה, ברוך הבא ובהצלחה עידן ד 18:49, 16 יולי 2005 (UTC)
מצטערת, אני לא כ"כ מבינה כאן...

איזה מין פתיח לכתוב? רקע כללי או סתם שהוא המנחה וכו'? לורי 07:53, 17 יולי 2005 (UTC)

משהו כמו :ג'ו רוגן, מנחה תוכנית אפקט הפחד... אם הוא עשה עוד משהו חוץ מהתוכנית אז תכתבי, ותכתבי בחצי שורה מהי התוכנית (מתח? מציאות? וכו'.). כל שאלה בנוגע לאתר את יכולה לשאול כל אחד מהמפעילים, להסתכל בדפי העזרה, ולשאול גם במזנון ודלפק היעוץ. רוב ההפניות כתובות בתבנית ברוך הבא שבתחילת דף השיחה שלך. שיהיה בהצלחה. עידן ד 13:35, 17 יולי 2005 (UTC)
אוקי...לורי 06:18, 18 יולי 2005 (UTC)