שיחת משתמש:מרמיטה

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! גזר 14:27, 12 במרץ 2009 (IST)

אבנר שטראוס[עריכה]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיציטוט. עם זאת, נאלצתי למחוק את הדף שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת דפים בוויקיציטוט בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היותו קצר מדי. אם לדעתך הנושא ראוי ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות אליי ואשקול לשחזר את הדף.

מומלץ לעבור על המדריך שלנו על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיציטוט.

בברכה,
גזר 14:27, 12 במרץ 2009 (IST)

ברוך שובך[עריכה]

ויקיציטוט שמח מאוד שחזרת לפעול ולתרום.
ברצוני לומר לך שני דברים:

  1. אין צורך לחתום בתקציר העריכה.
  2. אם תכתבי על עצמך בדף המשתמש שלך נוכל להכיר אותך קצת יותר ולא תופיעי בצבע אדום.

המשך פעילות נעימה, ‏Omer Bשיחה 11:54, 8 באוגוסט 2009 (IDT)

  • # א. תודה על העדכון מצויין ולמדתי! # ב. כללי התנהגות בין חברי קהילת ויקיציטוט:

אין להתבטא בצורה לא ראויה כלפי חבר אחר בקהילה. אין ללעוג לעבודה שמושקעת על ידי אחרים באתר. מותר להעביר ביקורת בונה, אך ללא שימוש במילים פוגעניות. יש לשמור על רוח טובה ולקיים יחסי רעות מכובדים בין חברי הקהילה. ויקימצטטים נבחנים רק לפי תרומתם. גם כאשר ויכוח מתלהט אין לתקוף ויקימצטט עקב גילו, מינו, עדתו או כל מאפיין אישי אחר. יש להקפיד על יושר, הגינות ונקיון כפיים. לפני שינוי מהותי בערך קיים, ראוי להתייעץ עם כותב הערך המרכזי, או לפחות להודיע לו על השינוי. אין לפרסם כל פרטי מידע אודות אחד החברים, בין אם הוא מזדהה בשמו המלא ובין אם הוא תורם בכינוי אלמוני. אין זה כולל זיהוי בובות גרב שנפתחו בניסיון להטות ערכים, דיונים או הצבעות. # ג.אני אוהבת חתולים, פתגמים אמרות כנף ומקור.קוראת נהנית ומחכימה באתר, תורמת צנועה כתחביב, איני בעד אפלית ציבעונים.אשמח לתרום כל מידע נוסף שאתה רואה כחיוני לשינוי צבעי. מעריכה מאד את הזמן שאתה מקדיש ותורם כאן. נ.ב איני מודעת למשמעות הצבעים ( אשמח אם תבאר ), אדום הולם אותי. ותודה על הברכה והערנות. .