שיחת משתמש:נועם מאורי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! - Yanki14 שיחה 17:30, 26 באוגוסט 2013 (IDT)

השמיניה[עריכה]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיציטוט. עם זאת, נאלצתי למחוק את הדף שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת דפים בוויקיציטוט בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היותו קצר מדי. אם לדעתך הנושא ראוי ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות אליי ואשקול לשחזר את הדף.

מומלץ לעבור על המדריך שלנו על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיציטוט.

בברכה,
גם כאן, כמו בוויקיפדיה, אין ליצור דף מחדש לאחר שנמחק בעקבות אי-הבהרת חשיבות. נא הימנע מכך בשנית. תודה מראש. בברכה, קוריצההערוגה 23:51, 29 באוגוסט 2013 (IDT)

כנ"ל לגבי הדף "חשופים". אני מאוד מקווה שלא נראה כאן את מה שראינו ממך בוויקיפדיה. בברכה, קוריצההערוגה 23:54, 29 באוגוסט 2013 (IDT)
העלבת אותי מאוד בדף השיחה שלי. כתבת 'אני מקווה שלא נראה פה מה שראינו בויקיפדיה'. כל מה שהיה בויקיפדיה הוא חילוקי דעות בנוגע למדיניות. זה מאוד העליב אותי. האם תוכל להסביר את עצמך או להתנצל? --נועם מאורי - שיחה 13:29, 30 באוגוסט 2013 (IDT)
התעקשותך להפר כללי מדיניות כאלה ואחרים (לא, זה ממש לא מחלוקות) הייתה לזרא, ולכן לא תהיה שום התנצלות. העלאת ערך מחדש לאחר שנמחק בעבר עקב אי הבהרת חשיבות היא מעשה בלתי מקובל לחלוטין גם בוויקיפדיה וגם פה. אתה ידעת כשהעלית את הערכים האלה שאתה מעלה על דעת עצמך את הערכים האלה. גם רמת הכתיבה שלהם לא הייתה בדיוק מן המשופרות, וגם על זה העירו לך. בברכה, קוריצההערוגה 17:22, 30 באוגוסט 2013 (IDT)
ברוקולי, דיון החשיבות התקיים לפני כ-4.5 שנים. אי לכך, יש לקיים דיון חשיבות מחדש. זה לא שהערך נוצר מחדש יום לאחר שלא הובהרה חשיבותו, מדובר ביותר מארבע שנים! בברכה, Guycn2 - שיחה 20:44, 4 בספטמבר 2013 (IDT)
לא, אין כל חובה כזאת. אם אתה חושב שגם כאן תשגע אנשים (כמו שאתה מרבה לעשות בוויקיפדיה) אני מבהיר מראש שזה פשוט לא יקרה. בברכה, קוריצההערוגה 20:37, 7 בספטמבר 2013 (IDT)
אני חדש כאן. למה אתה מקבל ככה את פניי? --Guycn2 - שיחה 02:43, 8 בספטמבר 2013 (IST)
תגיד, אתה מנסה לעשות ממני צחוק? אתה באמת חושב שאני לא מכיר את פעילותך הפסולה מוויקיפדיה? בברכה, קוריצההערוגה 10:10, 8 בספטמבר 2013 (IST)
ויקיפדיה זה ויקיפדיה, וויקיציטוט זה ויקיציטוט. זה שהעבר שלי לא הכי טוב בוויקיפדיה, לא אומר שצריך ישר לשלול ממני את הזכות לערוך גם כאן. בברכה, Guycn2 - שיחה 13:33, 8 בספטמבר 2013 (IST)
טוב, נחיה ונראה לאן תתקדם פעילותך כאן. אני רק יכול להבטיח לך שנושא החשיבות כאן שונה לחלוטין מזה שבוויקיפדיה. דבר אחד כן זהה: אין ליצור מחדש ערך שלא הובהרה חשיבותו, אלא אם חל שינוי בנסיבות. ולא, אין כאן התיישנות של דיונים. בברכה, קוריצההערוגה 16:57, 9 בספטמבר 2013 (IST)
ומה בנושא פתיחת דיון לגבי שחזור ערכים שלא הובהרה חשיבותם? --Guycn2 - שיחה 19:15, 9 בספטמבר 2013 (IST)