שיחת משתמש:Apple~hewikiquote

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! אמיתי 12:10, 8 יולי 2006 (IDT)

תיקון שגיאות כתיב[עריכה]

הועבר משיחת תבנית:ברוך בואך, לא אני כתבתי את זה אלא אנונימי. ‏– rotemlissשיחה 16:42, 13 יולי 2006 (IDT)

אני לא בטוח שהערך מותר, אבל בכל מקרה - ערכתי שגיאות כתיב.

איזה ערך? מנצ'סטר 09:42, 18 יולי 2006 (IDT)
למיטב הבנתי, כוונתו לעריכה שביצע בדף המשתמש שלך. ‏– rotemlissשיחה 11:58, 18 יולי 2006 (IDT)
שמע לי זה לא כל כך מובן כי אני ביצעתי את כל השינוים בדף המשתמש שלי
ראה השינוי הזה. האנונימי תיקן שגיאות כתיב, ושאל האם זה בסדר מבחינתך שהוא עשה זאת – זה הכל. ‏– rotemlissשיחה 17:34, 19 יולי 2006 (IDT)
כמובן שזה בסדר מבחנתי וגם מיצטער שלא ביקרתי כאן הרבה זמן פשוט לא הייתי בתל אביב אצל חבר. מנצ'סטר 22:05, 27 יולי 2006 (IDT)

מחשבות עמוקות[עריכה]

כשאתה מעתיק מספר, תקפיד להעתיק את המילים בדיוק כמו שהן מופיעות בספר, אחרת יש סיכון שתוך כדי תיקון שגיאות כתיב ישתנו גם הניסוח והמשמעות של המשפט. מעבר לכך שהספר נשמע ממש מעניין, ואחפש אותו בחנויות...

דרך אגב, חלק מהמשפטים בדף המשתמש שלך נשמעים מוכרים. כל הכבוד על הכישרון =) § יובל י. § שיחה § 17:39, 19 בספטמבר 2006 (IDT)

תודה אל המחמאות, וגם נכון שחלק מהמשפטים נשמעים מוקרים כי חלק מהמשפטים בדף המשתמש שלי הם בעצם שינוי של משפטים שכבר קימיים. Apple 19:14, 19 בספטמבר 2006 (IDT)
דרך הגב, גם המשפטים שלך טובים. Apple 19:16, 19 בספטמבר 2006 (IDT)

השם של חשבונך ישונה[עריכה]

03:52, 18 במרץ 2015 (IST)

חשבון לאחר שינוי שם[עריכה]

07:39, 17 באפריל 2015 (IDT)