שיחת משתמש:Lionster

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! בברכה, קוריצההערוגה 13:39, 4 בספטמבר 2013 (IDT)[תגובה]

בדיוק ראיתי. משעשע לקבל ברכת ברוך הבא :) Lionster - שיחה 21:32, 9 בספטמבר 2013 (IDT)[תגובה]
שיהיה לבריאות לכולנוחיוך. מכל מקום, ראיתי שבוויקיפדיה ביקשת חסימה (בגלל לימודים?). אתה רוצה משהו כזה גם כאן? תופתע, אבל גם עריכת דפי ציטוטים יכולה לגרום להתמכרות. בברכה, קוריצההערוגה 21:47, 9 בספטמבר 2013 (IDT)[תגובה]
אכן, אני בדיוק עובד על העבודה הסמינריונית האחרונה לתואר. אני לא חושב שיש צורך בחסימה גם פה, שכן הגעתי אך בגיחה קצרה מוויקיפדיה, וכרגע אין לי זמן לפתח התמכרות חדשה חיוך. בכל מקרה, אני מעריך את עבודתכם הברוכה במיזם, ואשתדל מדי פעם לקפוץ לביקור קריצה. Lionster - שיחה 22:33, 9 בספטמבר 2013 (IDT)[תגובה]
וואללה? גם אני צריך להתחיל לכתוב בקרוב את העבודה האחרונה לתואר. בברכה, קוריצההערוגה 00:53, 10 בספטמבר 2013 (IDT)[תגובה]
היי, הרגשתי קצת לא נעים שלא קיבלת ממני ברכת ברוכים הבאים, למרות שכבר קיבלת מקוריצה, אז ברוכים הבאים! :) קרוקס שיחה 20:23, 20 בפברואר 2014 (IST)[תגובה]
תודה רבה :) ובהצלחה עם הטרולה חסרת החיים. Lionster - שיחה 20:25, 20 בפברואר 2014 (IST)[תגובה]