שיחת משתמש:Ofekalef

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! דולבשיחה 18:59, 20 בספטמבר 2011 (IDT)תגובה[תגובה]

תודה :) מדי פעם אבוא לנטר, לא משהו רציני. תודה בכל מקרה! Ofekalef 16:49, 21 בספטמבר 2011 (IDT)תגובה[תגובה]
ד"א, נראה לי שכדאי להוסיף לקישור ברירת המחדל בחתימה את דף השיחה, מה שיפתור בעיות כיווניות שקורות לא פעם כאן. Ofekalef 16:49, 21 בספטמבר 2011 (IDT)תגובה[תגובה]
אני לא יודע איך משנים את זה. אגב, סימנתי אותך כבדוק עריכות אוטומטית. דולבשיחה 18:01, 21 בספטמבר 2011 (IDT)תגובה[תגובה]
תודה :) ולגבי החתימה - בדף מדיה ויקי:Signature צריך להוסיף את התוכן "[[משתמש:$1|$2]] - [[שיחת משתמש:$1|שיחה]]" (ראה כאן) בכל מקרה, איך עיצבת את החתימה שלך? אצלי כל תוכן שאני כותב מקשר לדף המשתמש שלי, ומציג כטקסט התצוגה את מה שאני כותב. לדוגמה כל טקסט שאכתוב, בלי קישור., ולא מה שכתבתי כטקסט ויקי... Ofekalef 18:26, 22 בספטמבר 2011 (IDT)תגובה[תגובה]
ייבאתי את הדף מוויקיפדיה על מנת לתת את הקרדיט ליוצרו. כדי לבטל את הקישור האוטומטי לדף המשתמש, סמן את "הצגת חתימה ללא קישור לדף המשתמש" מתחת לתיבת הטקסט של החתימה. דולבשיחה 19:00, 22 בספטמבר 2011 (IDT)תגובה[תגובה]
מעולה, תודה :) ערב טוב, Ofekalef - שיחה 19:39, 22 בספטמבר 2011 (IDT)תגובה[תגובה]