לדלג לתוכן

שלומית אהרון

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
שלומית אהרון

שלומית אהרון (‏נולדה ב־10 ביולי 1950) היא זמרת ישראלית.


  • "אני אישה של לילה, הולכת לישון בחמש בבוקר. זה התחיל בגלל הופעות והפך להרגל, והיום אני לא מסוגלת להירדם לפני כן. אני לא בליינית, אוהבת את השקט של הלילה. אני מבלה עם חברים שעדיין ערים, לומדת שירים, קוראת, מבשלת. יש לי השראה. זה אולי פחות בריא, כי הגוף צריך להתחבר אל האור, ובאמת אני מרגישה לפעמים שחסרה לי אנרגיה."
  • "המקצוע בחר בי ולא אני אותו. השירה עזרה לי, ילדה שקטה וביישנית, להתגבר על הקושי של מעבר בין דירות, שהביא אותי להחליף בתי ספר."
  • "אני לא רואה זאת כהחמצה. לא כל הנוצץ זהב. ההצעה שנשיר את השיר לקראת האירוויזיון תפסה אותנו בתקופה של יחסים לא כל כך טובים בלהקה. רציתי לעזוב כשהרגשתי חוסר הרמוניה אישית, בניגוד להרמוניה בקולות. אז אפילו כמעט התפרקנו והרעיון שנשיר את 'הללויה' תפס את יובל ואותי כשכבר דיברנו על חתונה. מבין ארבעתנו הייתי זאת שהציעה לוותר על 'הללויה'." ~ על סירובה לשיר את השיר "הללויה"
  • "לאורך השנים באים אליי אנשים שהיו אז ילדים ומבקשים בהתרגשות שאשיר להם את השיר מתוך הסרט. הם אומרים שהוא השפיע על החיים שלהם. אותם ילדים שגדלו על 'בת הים הקטנה' הפכו להיות אנשים שאוהבים את מה שאני עושה כיום ובאים להופעות שלי." ~ על תפקידה בסרט "בת הים הקטנה"