לדלג לתוכן

שרון וכסלר

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
שרון וכסלר

שרון וכסלר (נולדה ב־17 בינואר 1970 בירושלים), היא אשת תקשורת ישראלית.


  • "כשדני התקשר אליי וזימן אותי לבוא למבחנים, הייתי בטוחה שמישהו מהחבר'ה שלי עובד עליי, כי כל השירות שלי צחקו עליי שאעבוד ב'שבשבת'. עד היום אני מאוד ביישנית ותמיד לוקחת צעד אחורה ועומדת בצד. למרות זאת, המבחנים היו בחדר סגור מול מצלמה, והסתדרתי." ~ על תחילת דרכה כחזאית בערוץ הראשון (דפנה ברמלי, מה הם מבינים? החזאים יוצאים להגנת המקצוע, באתר גלובס, 13 בנובמבר 2015)
  • "בהיריון הראשון שאלו אותי אם אני מתכוונת להופיע עד הסוף והרימו גבה כשאמרתי שכן. ישבנו בישיבת עורכים ומישהו שם התחיל לרדת עליי על זה שאני מופיעה בהיריון, ומי שסתמה לו את הפה זו איילה חסון(וצ), שקמה ואמרה: 'יש פה גברים שנראים בהיריון – וזה לא משתנה'. היה לי ברור שאני מופיעה עם ההיריון ואנשים לא קיבלו את זה. בהיריון הרביעי והחמישי זה היה ברור שאני אופיע עד הסוף. היום זה לגמרי רגיל." ~ על הקריירה שלה כחזאית וכאישה שנכנסת להיריון (דפנה ברמלי, מה הם מבינים? החזאים יוצאים להגנת המקצוע, באתר גלובס, 13 בנובמבר 2015)
  • "בדרך כלל לא מזהים אותי כי אני מסתובבת עם כל הילדים. אבל אם מזהים, אז הם מספרים לי שהם משווים בין התחזיות ולפעמים אומרים לי: אצלך זה היה הכי מדויק. מפרגנים." ~ חולקת לעצמה מחמאה על טיב עבודתה (דפנה ברמלי, מה הם מבינים? החזאים יוצאים להגנת המקצוע, באתר גלובס, 13 בנובמבר 2015)
  • "אני מרגישה יותר קרובה ל־30. אני לא ממש מעכלת שאני בת 38, אז זה עדיין לא משבר. ללא ספק הריקוד הזה הוא משהו שאני לראשונה עושה בשבילי. זה פסק זמן מהעשייה הבלתי נגמרת הזו סביבי. מה שמצחיק הוא שהדבר הזה שאני עושה למעני, מלווה בכל כך הרבה תסכולים וכאבים. אבל החוויה היא אישית, ומוציאה אותי מהעולם המשפחתי. ואולי זה גם משהו לא מודע, לבעוט במוסכמות." ~ על השתתפותה בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" בשנת 2008 (לי-אור אברבך, שרון וכסלר בתנועה, באתר nrg‏, 29 במאי 2008)
  • "אני באמת לוקחת על עצמי המון. דיברו איתי מגלי צה"ל שאני אגיש תוכנית על ספרי ילדים בשבוע הספר, אז אני גם קוראת ספרי ילדים כבר יומיים. אני מניחה שאני באמת לא חסה על עצמי, אבל תמיד אני ככה. יש לי קוצים. בלגן מוציא אותי מדעתי. אני מגיעה הביתה ותמיד אני בתנועה, ישר לכלים ולסדר. תמיד תנועה, אני מעדיפה שיהיה בתנועה ולא בדממה, דממה מלחיצה אותי. אני מרגישה שאם היום לחוץ, מספיקים הרבה יותר. גם עם הילדים אני לא תמיד יושבת בזולה אחר הצהריים. חברים שלי תמיד קוראים לי 'וכסלר הפקות בע"מ'. הבית מלא פעילויות וילדים, כי תמיד באים הרבה חברים לילדים, ככה הכי נחמד." ~ על תמרון בין בית עם 4 ילדים ובין קריירה (לי-אור אברבך, שרון וכסלר בתנועה, באתר nrg‏, 29 במאי 2008)