שיחה:הנסיכה מונונוקי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אין לי מושג לאן נעלמו הציטוטים ומה הוסף, לא רואים כלום! מה שבטוח שצריך להשיב את הסדר לערך ואני לא יודע איך Ofeky 22:47, 11 בנובמבר 2006 (IST)

אני לא מבין אותך. דווקא את השינויים האחרונים עשיתי כדי להכניס סדר ועוד ציטוטים. מה הבעיה כאן? עכשיו הדף נראה הרבה יותר טוב מכפי שנראה כשעבדתי עליו בתור משתמש אנונימי. בעל חי 18:27, 13 בנובמבר 2006 (IST)

הורדתי את "לשכתוב". הערך, לדעתי, מאורגן ומסודר (יותר מרוב הערכים שעוסקים בסרטים לעת עתה) ולא דורש עריכה. בעל חי 19:42, 18 בנובמבר 2006 (IST)

אם היית קצת מעיין בעוד ערכים היית רואה שהערך לא ממש בפורמט של ויקיציטוט. ראה לדוגמא את הערך הפיג'מות. אמנם יחסית לסרטים הערך כן מסודר כי המצב של הסרטים פה די בבלגאן. ראה את חגיגה בסנוקר, למשל Ofeky 11:53, 19 בנובמבר 2006 (IST)

דבר אחד מפריע לי: למה חייבים לשנות את העיצוב של הסוגריים שמציינים מה קורה בסרט- לעיצוב שזהה לציטוטים עצמם? רוב אתרי-הציטוט האחרים שראיתי שעוסקים בסרטים (לרבות IMDb), משתמשים בסוגריים נטויים בשביל דברים כאלה. יתרה מכך, לא ברור עכשיו בכלל מתי מישהו אומר משהו ומתי מתואר משהו שקורה בסרט (פרט לעובדה שבציטוטים של מורו עירבבת בין ציטוטים שונים והפכת אותם לאחד). אבקש לשנות את עיצוב הסוגריים לאיך שהיה קודם. ראיתי את חגיגה בסנוקר: לא היה שם הבדל בין עיצוב הציטוטים של האנשים שיש שם לבין עיצוב הציטוטים שיש כאן, פרט לעובדה ששם לא הופיעו דיאלוגים. בעל חי 07:53, 22 בנובמבר 2006 (IST)

בכול אופן, בניתיים הפכתי את הערך לטיפה יותר מסודר, למרות שרשום שמשתמש אנונימי עשה את זה (החשבונות כאן מתנתקים מרצונם החופשי...). אבל אני עדיין מבקש תשובה. בעל חי 21:54, 22 בנובמבר 2006 (IST)