שיחת משתמש:האיש והאגדה

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוכים הבאים לדף שיחתי

מומלץ לקרוא את דבריי בדף המשתמש שלי

ייתכן ואשים לב להודעה שלכם מהר יותר באם תודיעו לי עליה בדף השיחה שלי בויקיפדיה

שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! דולבשיחה 09:11, 9 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]

תודה, וראה את דבריי בפסקה הבאה. האיש והאגדה 02:52, 10 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]

מנחם מנדל מקוצק[עריכה]

אשמח אם תוכל לעבור על הדף ולוודא שתוכנו נכון ומדויק. כמו כן, יש מצב שתוכל לחלק את הציטוטים למספר נושאים כדי שיהיה קל יותר לנווט? אני לא מספיק מתמצא בנושא כדי לעשות את זה. תודה מראש, ברוקס 11:11, 9 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]

עברתי על הדף, ואין לי כל דרך, כרגע, לדעת אם תוכנו נכון ומדוייק. גילוי נאות: זמני המוקדש לויקי גזול כולו לצורך השקעותיי בתרומות לויקיפדיה ולויקימילון. להיכנס למעגל התורמים האינטנסיביים גם לויקיציטוט אינו אפשרי בשבילי, לפחות לעכשיו. בברכה מרובה, האיש והאגדה 02:51, 10 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]
תודה בכל אופן. פורים שמח, ברוקס 05:02, 10 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]
אין בעד מה. פורים שמח גם לך. האיש והאגדה 06:19, 10 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]
שלום לאיש וגם לאגדה.
חבל, תורם נמרץ כמוך דווקא יכול להועיל לנו פה... ביחוד אחד אשר מכיר את רזי הרבנים, ההלכה, התלמוד וספרי היהדות השונים... על כל הפנים, נשמח לראותך פה מפעם לפעם כאשר תקפוץ לביקור... • עודד (Damzow)שיחה 07:44, 29 ביולי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]
עודד, שים לב לתאריכים. זו שיחה ישנה מאוד. האיש והאגדה 11:23, 29 ביולי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]
וזה בדיוק מה שהקפיץ אותי לכאן... שויין הודעה זו השאיר המשתמש עודד (Damzow) שמרוב התלהבות שכח לחתום בשמו והחליט להסתתר תחת תאריך. 11:31, 29 ביולי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]