שיחת משתמש:יורם שורק

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! ליאת.מישהי שאיכפת לה 10:20, 27 באפריל 2007 (IDT)תגובה[תגובה]

טעות עריכה[עריכה]

ראה עריכה שלך כאן - יש שם טעות בשורה הראשונה ששינית. בברכה, מיקיMIKשיחה • 15:32, 8 במאי 2010 (IDT)תגובה[תגובה]

תיקנתי, תודה רבה. יורם שורק 16:04, 8 במאי 2010 (IDT)תגובה[תגובה]

שלום יורם ותודה על התוספות שלך. שים לב שלא נהוג להשתמש בוויקיציטוט במילה "שם" כדי לציין שמקור הציטוט זהה למקור של הציטוט הקודם. שלוש סיבות לכך:

  1. לא כל הקוראים מכירים את השיטה הזו. מה זה "שם"? איפה זה "שם"?!
  2. הקלה על קריאה רציפה של הדף, כך שלא צריך לחזור לציטוט הקודם כדי לדעת מה מקור הציטוט הנוכחי.
  3. הדפים האלה נערכים מדי פעם ולא תמיד שמים לב שצריך לסדר את המקורות כשמשנים את סדר הציטוטים, ואז המקור "שם" כבר לא נכון.

תודה, דולבשיחה 20:03, 3 ביוני 2010 (IDT)תגובה[תגובה]

ציטוט מיוחס[עריכה]

שים לב שבמרדכי אליהו אתה שם את הציטוטים תחת כותרת "מיוחס". אם יש מקור אמין וציטוט מדויק אז זה לא ציטוט מיוחס אלא סתם ציטוט. מיקיMIKשיחה • 15:37, 16 ביוני 2010 (IDT)תגובה[תגובה]

נראה שהדף הזה מקנה לי יריבים בויקיציטוט. "אני מצאתי את העולם בחרובים" עם הכותרת "מיוחס" ועם הקטגוריות כפי שהן ורק הוספתי ציטוטים. בכל אופן אתה צודק ויש להשמיט את הכותרת הזו.

ראה זו כאזהרה - ויקיציטוט איננו הבמה למאבקיך הפוליטיים, ולא אתן לך לייבא לכאן את המלחמות שלך מוויקיפדיה. אם תסיר שוב את תבנית השכתוב - תיחסם. אם תנסה להפוך את ויקיציטוט לעוד אחת מזירות המריבות שלך - תיחסם. האתר הזה לא נועד למאבקים פוליטיים. בברכה, קוריצההערוגה 23:46, 16 בינואר 2012 (IST)תגובה[תגובה]

שלום ברוקולי וברוך בואך לויקיציטוט, מאגר אינטרנטי חופשי של ציטוטים. אני מקווה שתמשיך לבקר במיזם, תלמד את הנעשה בו, אשמח אם תחליט אפילו לתרום לו ציטוטים מועילים. יורם שורק - שיחה 11:16, 17 בינואר 2012 (IST)תגובה[תגובה]
תכיר. המשך ההתחצפויות והזלזול לא יתקבל. בברכה, קוריצההערוגה 11:48, 17 בינואר 2012 (IST)תגובה[תגובה]
מאחר והמשכת להתעלם מהאזהרה והתחלת להשמיץ גם אותי נחסמת ליום. כנראה שבדיבורים בטוב אינך מבין. בברכה, קוריצההערוגה 14:24, 17 בינואר 2012 (IST)תגובה[תגובה]

מה זה אמור להביע? אורלילי - שיחה 23:51, 27 בפברואר 2012 (IST)תגובה[תגובה]

תקלדה שתוקנה בעריכה הבאה יורם שורק - שיחה 00:13, 28 בפברואר 2012 (IST)תגובה[תגובה]

תודה[עריכה]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לויקיציטוט העברי, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה, Yanki14 שיחה • ו' בכסלו ה'תשע"ג 13:11, 20 בנובמבר 2012 (IST)תגובה[תגובה]

שירה[עריכה]

יורם שלום. האם אתה יודע מאיפה בשירה לקוח הציטוט של "חכמים מושכים ידיהם..."? באיזה עמוד זה מופיע? תודה.

לפי גוגל בוקס הציטוט מעמוד 191, הספר אינו תחת ידי כרגע. יורם שורק - שיחה 11:32, 4 ביוני 2014 (IDT)תגובה[תגובה]