שיחת משתמש:Adam-whs

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה!

אמיתי 13:32, 11 מרץ 2005 (UTC)

קטגוריות[עריכה]

כל הכבוד על היוזמה להוסיף אנשים לקטגוריות. כדי להוסיף מישהו לקטגוריה שלדעתך הוא ראוי להיות שם, בצורה יותר נוחה, פשוט מוסיפים בסוף אותו הערך של אותו איש [[קטגוריה:שם הקטגוריה]]. כך נוצר קישור מאותו ערך אל הקטגוריה, ונוסף הערך ישירות לקטגוריה הזאת מסודר על פי סדר אלפביתי. כדי לשנות את הסדר בו נמצא הערך בקטגוריה (כמו למשל סידור על פי שם המשפחה, או השמטת ה' הידיעה) משתמשים ב [[קטגוריה:שם הקטגוריה|שם הערך שעל פיו ימוקם בקטגוריה]]. לדוגמה, [[קטגוריה:מדענים]] בערך אייזיק ניוטון יוסיף את הערך לקטגוריה את הערך תחת האות א', ו [[קטגוריה:מדענים|ניוטון, אייזיק]] יוסיף את הערך לקטגוריה תחת האות נ'. None 11:17, 7 אפר' 2005 (UTC)

אולי עוד איזה א'[עריכה]

תוסיף א' נוסף לקרל מרקס המסכן שלנו... --Avichai - שיחה 08:55, 2 מאי 2005 (UTC)