שיחת משתמש:Avichai

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
אביחי לא נמצא כרגע, אנא השאירו לו הודעה אחרי הביפ
וברצינות:קשה מאוד לדעת מתי אני כאן ומתי לא. אם השארתם הודעה ועדיין לא עניתי, המתינו בסבלנות

אתם מוזמנים לשאול שאלות או להעיר הערות

שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! None 12:16, 3 מרץ 2005 (UTC)

ראה תשובות בדפים המתאימים. None 12:16, 3 מרץ 2005 (UTC)

הערת שוליים[עריכה]

כל הכבוד על ההשקעה והיוזמה, אבל אנא הפסק להעביר את הדפים המתחילים ב"ויקיפדיה:" ל"ויקיציטוט:". נכון, שם המרחב לא תקין, אבל זאת לא הצורה לשנותו. הצורה היא לפנות למפתחים של ויקימדיה ולבקש מהם לשנות את זה. ברגע שהם יעשו זאת, שמות המרחב ישתנו אוטומטית לצורה הנכונה. בצורה שבה אתה עשית את השינוי, שם המרחב לא באמת משתנה, וכשיגיע השינוי האמיתי המיוחל, הדפים שמתחילים בויקיציטוט שהועברו ידנית לא יהיו נגישים (כך לפחות ע"פ אריה מהויקימילון (ראה הסבר מפורט יותר בדף השיחה שלו). תודה, והמשך יום נעים, None 10:41, 11 מרץ 2005 (UTC).

ויקיפדיהפר[עריכה]

הי אביחי, ברוך שובך. כרגע הוחלט לא להשתמש בתבנית, משום שהיא "דופקת" את הערכים בפיירפוקס. את מוזמן להשתתף בשיחה בתבנית עצמה לגבי שינוייה. אבל יש כל כך הרבה דברים לסדר פה, אז אם בא לך לעבוד קצת, אתה יכול לראות את הדפים החדשים ולעבוד עליהם קצת. עידן ד 15:13, 28 יולי 2005 (UTC)

אתה יכול לפרט קצת יותר מה צריך לעשות? זה אני או שפתאום הכל פה כל כך מושלם?? --Avichai - שיחה 15:19, 28 יולי 2005 (UTC)
אני אקבל זאת כמחמאה... אכן הויקיציטוט גדל פלאים, הרבה בזכותי, ובעיקר בזכות כל המשתמשים. לגבי התבנית, אם אתה גולש באקספולרר אתה לא מרגיש את ההבדל, אך אם אתה גולש בפיירפוקס (כדאי מאוד) התבנית "מעיפה" את הטקסט ימינה. כרגע אנו דנים על שינוי התבנית. אתה יכול לראות זאת בשיחת התבנית (תיכנס לתבנית, תסתכל על ההבדלים בשינויים האחרונים, ובדף השיחה). עידן ד 14:47, 29 יולי 2005 (UTC)
כן אני בהחלט אעשה את זה. אך לא ענית לי על השאלה. יש משהו שאתם צריכים שאני אעשה? יש משהו ששצריך אנשים שיעשו? --Avichai - שיחה 09:18, 31 יולי 2005 (UTC)
בהחלט- לעבור על הערכים החדשים (שמתי קישור בשינויים אחרונים) ולסדר אותם. כמו כן לעבור על הקצרמרים לסדרם ולהעבירם לפוטנציאל/ללא תבנית. עידן ד 16:10, 1 אוגוסט 2005 (UTC)

תהייה[עריכה]

האם אתה יודע כיצד יש לתרגם את: All your base are belong to us? אמיתי 09:03, 11 אוגוסט 2005 (UTC)

זה שם של משחק? אין לי מושג במה מדובר.... --Avichai - שיחה 21:16, 13 אוגוסט 2005 (UTC)
אחרי שקצת העמקתי בנושא גיליתי שהשגיאה היא במקור, וזה כל מקור הפופולריות שלה. אם כך אפשר לתרגם את זה כ"כל הבסיס שלכם שייכים לנו"... --Avichai - שיחה 21:22, 13 אוגוסט 2005 (UTC)
ביקרת בחיפושיך גם ב-w:en:All your base are belong to us? מדובר באחת מתופעות האינטרנט המוזרות... אמיתי 08:24, 14 אוגוסט 2005 (UTC)
כן.... לא כל כך הבנתי מה קורה שם.... חבל שאין ערך לזה בויקיפדיה שלנו.... Avichai - שיחה 11:42, 14 אוגוסט 2005 (UTC)
או מזל, תלוי לפי מי אתה נוהג (-: אמיתי 13:42, 14 אוגוסט 2005 (UTC)

ברכות[עריכה]

מזל טוב אביחי, הפכת להיות מפעיל מערכת. אנא קרא את ויקיציטוט:מפעיל מערכת (אם בא לך יש גם מלא תוספות ועצות בדפים מרחיבים בויקיפדיה) ונהג בסמכויותך בחוכמה. עידן ד 15:01, 19 אוגוסט 2005 (UTC)

קטגוריה:מנהיגים[עריכה]

שלום אביחי, ברכות על סמכות מפעיל המערכת. ובכן, קטגוריה:מנהיגים, היא לא כמו קטגוריה:מנהיגים פוליטיים, ולכן לדעתי המחיקה לא הייתה מוצדקת. מנהיגים הם כמו למשל רובין שארמה, כאלה מרצים, שמרצים בעיקר על מנהיגות וחכמה, והם בטח שלא מנהיגים פוליטיים. Ofeky 21:52, 19 אוגוסט 2005 (UTC)

ייתכן שאתה צודק (למרות שאני לא ממש מסכים), אבל האם אנחנו צריכים קטגוריה שאין אף ערך שמשתמש בה? --Avichai - שיחה 17:07, 20 אוגוסט 2005 (UTC)
חד משמעית לא. היו ערכים כאלה לפי מיטב ידיעתי, אך כנראה מישהו 'תיקן' להם את הקישור Ofeky 17:40, 20 אוגוסט 2005 (UTC)
לא הבנתי, אז המחיקה שלי הייתה מוצדקת? לגבי מנהיגים, אני מסכים שלא כל המנהיגים הם מנהיגים פוליטיים, ישנם גם מנהיגים צבאיים (בארצנו זה קצת מתבלבל כי כל רמטכ"ל הולך לפוליטיקה) וגם מנהיגים רוחניים, אולי כדאי לשים קטגוריה מנהיגים ותתק קטגוריה למנהיגים פוליטיים --Avichai - שיחה 17:44, 20 אוגוסט 2005 (UTC)
מן הסתם ההצעה של אביחי נכונה- קטגוריה מנהיגים ומתחתיה פוליטיים. אנשי צבא מבחינתי אינם מנהיגים (מפקדים כן אבל לא מנהיגים). אם יש מישהו אחד שיכול להיות בקטגוריה מנהיגים- צריך לפתוח אותה ומתחתיה פוליטיים. לא? עידן ד 12:38, 21 אוגוסט 2005 (UTC)
אני נגד פתיחת תת קטגוריות, ללא סיבה. אם יהיו קטגוריות של מנהיגי עסקים, מנהיגי צבא, מנהיגים פוליטיים וכו', הן יכולות וצריכות לשכון להן יחד עם כל שאר המקצועות בקטגוריה:מקצועות. באנגלית יש http://en.wikiquote.org/wiki/Category:Business_leaders http://en.wikiquote.org/wiki/Category:Religious_leaders http://en.wikiquote.org/wiki/Category:Military_leaders

ומנהיגים פוליטיים. None 12:47, 21 אוגוסט 2005 (UTC)

מסכים איתך Ofeky 13:27, 21 אוגוסט 2005 (UTC)
Just a short note -- what we do in en.wikiquote is not always the right thing, and only recently have we really started to get serious about categorizing stuff. 80.74.101.132 16:04, 24 אוגוסט 2005 (UTC) (or en:User:MosheZadka)
אוף, זה הורס לי את כל הטיעונים של "ככה זה בויקיציטוט באנגלית". מילא. תודה על ההודעה. None 09:10, 25 אוגוסט 2005 (UTC)

תגובתו של Mr.Fouchon[עריכה]

אני ממש מתקשה להבין למה אתה מתלונן על כל תוספת שלי למאמרים פה. אתה בעצמך מפקיד על כלום "אתה מוזמן להוסיף" וכאשר אנשים משקיעים שעות מזמנם ומוסיפים אתה טוען שזוהי השחתה. אני מציע לך לרדת מהעץ הגבוה והתנשא שטיפסת עליו ולהתחיל אולי להוסיף קצת בעצמך במקום להתלונן. אני רוצה לראות איך אתה תגיב אחרי שימחקו לך מאמרים בטענה שהם השחתה בלי כל אפשרות להחזירם חזרה...

דבר ראשון אני מקדם בברכה כל תוספת עניינית למאמרים ומשתדל להוסיף בעצמי, אך אנחנו לא כאן כדי לשפוט מי עושה מה וכמה. בויקיציטוט לא משנה כמה אתה תורם ואיפה, לכל אחד יש קול שווה. אף אחד לא שווה יותר מהשני. צפיתי בעריכות שלך בערכים מקס פיין ובמבצעים טקטיים:אונס טרור וראיתי שאתה מרבה לכתוב דברים שאין להם קשר לערך, אתה מרבה להפוך את מקס פיין למשה פיין ודבר זה הוא השחתה, לא מחקתי לך אף מאמר ויש לך אפשרות להחזיר כל דבר, אך אם יקרה עוד מקרה של "משה פיין" (אתה יודע על מה אני מדבר) או של הוספת דברים שאינם ציטוטים שלא בתום לב, אאלץ לחסום אותך. כולי תקווה שתעזור פה כמו שאתה יודע ותתרום לפרויקט הזה את הידע שלך ולא אאלץ לעשות דבר נגדך אלא רק בעדך. יום נעים Avichai - שיחה 09:07, 22 אוגוסט 2005 (UTC)
לדעתי מי שתרום לכל הפחות מילה אחת יש זכות יתרה להביע את דעותו על מי שלא תרם כלום.

אם אתה חושב שאני כאן רק כדי להשחית אז טעית. Mr.Fouchon 19:06, 22 אוגוסט 2005 (UTC)

דבר ראשון, לא משנה מה דעתך, אתה טועה. זה היופי בויקיציטוט - לכל אחד יש קול שווה ואין עליונות לאף אחד. למרות שאני מפעיל מערכת אין לי יותר השפעה ממך או מכל אחד אחר (גם בהצבעות), לאלה שיוצרים את הערך יש את הזכות לבקש שלא ישנו את הדברים שלהם אבל אם מישהו אחר רוצה לשנות הוא יכול. דבר שני, גם אם אתה כאן לא רק להשחית זה לא מספיק. אנו מאוד רוצים שתעזור אבל אם זה כרוך בכך שכל יום יומיים שייתחשק לך אתה תשחית איזה ערך - נאלץ לחסום אותך. אני מאוד לא רוצה שזה ייקרה. Avichai 19:10, 22 אוגוסט 2005 (UTC)


שלום, רק הערה: אם הוא לא רוצה שתהייה אזהרה בדף השיחה שלו, אז זאת זכותו. אזהרה לא אמורה להיות אות על השחתה, היא רק נועדה להסב את תשומת ליבו של המשתמש. אני חושב שהוא כבר הבין שהזהרתם אותו. בכל מקרה, עדיף לא לאיים כל פעם בחסימה- חסימה זה אמור להיות הנשק האחרון, לא השלישי. None 19:25, 22 אוגוסט 2005 (UTC)
לא ידעתי. תודה Avichai 19:31, 22 אוגוסט 2005 (UTC)

פתגמים[עריכה]

הי, זה None. ראיתי שמחקת את ההפניות לדף פתגמים עבריים- אני לא בטוח שמותר לנו לעשות את זה. צריך לתת קרדיט בכל מקרה ליוצר המקורי, וכשהעברתי את מה שאנשים כתבו לדף פתגמים עבריים, לא העברתי את מי שכתב את הערכים, כי הנחתי שאנשים יכולים לגשת לדפים המקוריים שהפכו להפניות ולראות מי כתב את זה. תודה.

יפה לך ככה להגיח כאלמוני (אני מניח בעיות מחשב וכו'). אין טעם לעשות הפניות מפתגמים. בדקתי פתגם פתגם, ופתגמים אשר בגרסה הקודמת שלהם היו סבירים- העברתי לויקימילון. רוב הפתגמים נכתבו על ידי אנונימיים, והיו שווים כקליפת השום. יותר מאוחר אני אחזור לויקימילון ואתן קרדיט בדף השיחה שם לערכים הראויים. כל השאר, מבחינתי היה נמחק כך או כך. אין צורך לתת קרדיט פה למשהו שנמחק בגלל חוסר תאימות או בגלל שזה היה שטויות. אז אל תדאג. עידן ד 14:57, 24 אוגוסט 2005 (UTC)

בינוקי[עריכה]

שלום אביחי. רציתי לשאול אותך, איך אתה מוסיף בינוקי לערכים שהם לא מקושרים לויקיפדיה? זה מפליא אותי. Ofeky 16:20, 24 אוגוסט 2005 (UTC)

צריך קצת תושיה. במקרה שאתה מדבר עליו היה שחקן צרפתי. ובכן, נכנסתי לקטגוריה:שחקנים עברתי ע"י בינויקי לקטגוריה זאת לויקיציטוט הצרפתי. שם לא היה קשה למצוא את השחקן המבוקש, ומתוכו העתקתי את הבינויקי.

קצת תושיה.Avichai 20:50, 24 אוגוסט 2005 (UTC)

גם אני ניסיתי את הדרכים האלה לעיתים, טוב, זה היה לפני כל הבינוקי לקטגוריות כאשר הלכתי לאיזה פילוסוף ידוע ונכנסתי לקטגוריה של הפילוסופים ובקושי מצאתי שם משהו Ofeky 07:44, 25 אוגוסט 2005 (UTC)
בגלל זה חשוב מאוד לעשות בינויקי לכל הקטגוריות. זה עוזר אח"כ.Avichai 08:20, 25 אוגוסט 2005 (UTC)

הגשש החיוור[עריכה]

ניתן לשאול מדוע שיחזרת את הערך? Ofeky 10:30, 29 אוגוסט 2005 (UTC)

בהחלט. לא ידעתי איך לכתוב את הסיבה ותיארתי לעצמי שמישהו ישאל. הציטוטים שנוספו היו מתוך גבעת חלפון אינה עונה ולא מתוך מערכונים של הגשש החיוור וכבר הופיעו בראשון אז לא היתה סיבה להעביר אותם. תגיד שאולי הם צריכים להיות גם בגשש החיוור מכיוון שהם היו אלה שאמרו את הציטוטים בגבעת חלפון, אני חושב שבגבעת חלפון הם לא היו כהגשש החיוור אל כל אחד בפני עצמו כשחקן. אם אתה , ועוד אנשים, חושבים שראוי שהציטוטים יופיעו גם בגשש, אני מוכן לקבל את זה Avichai 10:41, 29 אוגוסט 2005 (UTC)
הסבר יפה נתת לי. לדעתי הערך הנוכחי מספיק, לא צריך ערך גשש החיוור, אולי בעתיד נעשה ערך כזה שיהיו בו את כל הציטוטים מגבעת חלפון אינה עונה, הגשש החיוור וכ'ו..., אבל זה יהיה כמובן בנוסף, לא במקום. Ofeky 12:42, 29 אוגוסט 2005 (UTC)

ציטוט היום[עריכה]

יש תבנית {{subst:צ|ציטוט=הציטוט עם נקודה בסוף ובלי מרכאות|מקור=מה שמופיע אחרי הטילדה, אם יש קישור צריך להשים אותו}}. למשל {{subst:צ|ציטוט=אלוהים לא משחק בקוביות.|מקור=[[צביקה פיק]], בראיון מיוחד אתו}} יהפוך ל

- "אלוהים לא משחק בקוביות." ~ צביקה פיק, בראיון מיוחד אתו

.

אה, סליחה, ראיתי עכשיו שהתכוונת למשהו אחר. אפשר לעשות תבנית כזאת, אבל בשביל 8 תבניות, לא בטוח עד כמה זה יעיל. None 11:13, 1 ספטמבר 2005 (UTC)

טוב גם מה שכתבת מאוד יעיל ולא ידעתי אותו, למה אין הדרכה בדף המתאים? חוץ מזה יש לי שאלה אחרת, למה יש את המקף (-) הזה לפני הציטוט? זו טעות או שיש לזה כוונה? Avichai 17:26, 1 ספטמבר 2005 (UTC)

פיירפוקס וחלונות[עריכה]

כן, ניתן להחליף את זה בצ'יק! יש את האפשרות הזאת בוורד, כאשר לוחצים על Ctrl+F לוחצים על 'החלפה', ואז כותבים במה להחליף תו מסויים (או מספר תווים). תבדוק אם גם בפיירפוקס יש. Ofeky 13:22, 1 ספטמבר 2005 (UTC)

תודה רבה! הבעיה היא שצריך לעבור לוורד, אבל לא נורא. בפיירפוקס אפשר רק למצוא את המילה ולא להחליף, אבל לפי מה שאתה כותב גם באקספלורר אי אפשר. Avichai 17:24, 1 ספטמבר 2005 (UTC)
זה לא עובד בדפדפנים... הרי ברוב האתרים אין כפתור של 'עריכה'. בדוק עם בתוכנת המלל של פיירפוקס יש את האפשרות הזו. Ofeky 17:47, 1 ספטמבר 2005 (UTC)
פיירפוקס הוא דפדפן, לא מערכת הפעלה ולא תוכנת מלל. סתם דרך אגב, ישנה גם תוכנת מלל שהיא קוד פתוח כמו פיירפוקס היא נמצאת בחבילת ה אופן אופיס שבקרוב יוצאת בגירסאת 2.0 Avichai 19:58, 3 ספטמבר 2005 (UTC)

נושאים[עריכה]

אשמח אם תשתתף בדיון המתקיים בויקיציטוט:מזנון#נושאים בברכה, Ofeky 10:55, 11 אוקטובר 2005 (UTC)

Hebrew wikinews[עריכה]

As you can see here, we have reached the "...5 people speaking the language have to express an interest in a language edition in order for it to be created...". Can we start translating??? thanks Avichai 21:27, 13 October 2005 (UTC)

Does everyone have 200 edits? Mor levin doesn't seem to have enough himself, at least in Wikipedia. Does he contribute to other projects? Otherwise you're in good standing, especially as you're an admin. I'll say go ahead with the translation, as once we get it launched, we'll easily be able to get more contributors. -- user:zanimum


hi, well? What about us? we have 7 signs and I think we are ready to go. I have brought another active wikiquoter to help. let us start! thanks Avichai 11:20, 27 October 2005 (UTC)
Hi Avichai, great stuff. I was going to check in on things last night, glad to see you've found more contributors. I'll post a message on the Foundation and Wikinews mailing list to let people know that the Hebrew Wikinews is being put in motion. -- user:zanimum

שאלה טכנית[עריכה]

בס"ד

היי אביחי! רציתי לשאול האם מקובל להעביר תמונות מפרוייקטי ויקימדיה האחרים, ל"ויקי ציטוט? ואם כן, איך עושים את זה?

תודה, ליאת.מישהי שאיכפת לה 11:04, 19 אוקטובר 2005 (UTC)

ובכן, אמנם לא הגענו להחלטה אבל לא נהוג לשים תמונות בערכים בויקיציטוט. אם את בכל זאת מעוניינת לשים תמונה, קודם כל תבדקי מאיפה התמונה מגיעה. אם היא מגיעה מויקישיתוף (commons) אז אפשר פשוט לשים אותה בויקיציטוט כאילו היא נמצאת כאן ([[תמונה:PictureFileName.jpg|left|thumb|250px|כיתוב תמונה]]). אם התמונה נמצאת בויקיפדיה או בויקיציטוט אחרת את צריכה להוריד אותה למחשב שלך ולהעלות אותה לכאן או לוויקישיתוף (ראי קישוים בתיבת הכלים בצד ימין), רק אל תשכחי לכתוב מאיפה התמונה הגיעה. לעזרה מפורטת יותר ראי דפי עזרה בויקיפדיה Avichai 12:19, 19 אוקטובר 2005 (UTC)

בס"ד

היי אביחי! תודה רבה, התכוונתי לעובדה שאני רוצה לשים תמונה בארגז החול שלי, ולא בערך רשמי של "ויקי ציטוט". סליחה מכל הלב שלא הבהרתי את עצמי, ושוב תודה,

ליאת.מישהי שאיכפת לה 13:19, 19 אוקטובר 2005 (UTC)

בדף המשתמש שלך את יכולה לשים מה שבא לך, כל עוד אין בעיה של זכויות יוצרים. והערת אגב - נהוג לכתוב ויקיציטוט כמילה אחת לא 2. ועוד הערת אגב - שאלת אותי פעם מה המייל שלי והסברתי איך שולחים, הסתדרת עם זה? Avichai 13:25, 19 אוקטובר 2005 (UTC)

בס"ד היי אביחי! תודה על הכל! ולגבי שליחת המייל, מקווה להתפנות לזה בקרוב. תודה שאתה עוזר לי להתאקלם פה יותר טוב. ליאת.מישהי שאיכפת לה 13:45, 19 אוקטובר 2005 (UTC)

ויקיטקסט[עריכה]

ראה את זה. שינוי אלמוני שלא ידעתי אם לשחזר או לא. תבדוק בבקשה. עידן ד 09:23, 27 אוקטובר 2005 (UTC)

תודה רבה. מכיוון שלא היה בידי לבדוק, הפנתי את ההערה לדובי. רק שתדע שבזמן שלא היית די השתלטתי גם על ויקיטקסט, אני מפעיל מערכת שם ובגלל שהם צריכים הרבה עזרה בתחזוקה - אני משקיע שם די הרבה. כך שאתה יכול לפנות אלי גם שם. Avichai 09:50, 27 אוקטובר 2005 (UTC)
סבבה. טוב לדעת. אתה הולך ונהיה כמו אמיתי... מה יקרה כתפתח את ויקיחדשות? אגב שיהיה לך שם המון בהצלחה ואני מאוד מאוד סקרן כיצד זה יתפתח. כפי שראית בויקיפדיה האנשים שם מאוד ספקנים, אבל אם תעבוד שם מספיק חדש, תוכל להרים את המיזם ההוא לגבהים מטורפים, כפי שהצלחתי להרים את המיזם הזה (וגם שאר המיזמים מתפתחים יפה, למרות שויקיציטוט שולתתתתתתת!!!!!!!!!!11). זהו. מתי לדעתך יפתח המיזם? עידן ד 10:02, 27 אוקטובר 2005 (UTC)
האמת היא שאחרי שקראתי כמה מהספקות של הויקיפדים, די השתכנעתי. בכל מקרה ברשימה של האנשים שמוכנים לעבוד על זה במטא היו רשומים שישה אנשים (כולל אותי) וכשבדקתי גיליתי שרק אחד מהם עדיין פעיל. ההודעה שלי במזנון ויקיפדיה ל הניבה שום תוצאה ככה שהחלטתי להסיר את החתימה שלי מהרשימה. אולי יותר מאוחר אני אחזור (מה שכנראה לא יקרה עקב הגיוס ההולך ומתקרב שלי במרץ השנה). ואין ספק שוויקיציטוט שולתת!!1 Avichai 11:10, 27 אוקטובר 2005 (UTC)
אתה יודע מה? הרגע ראיתי שידידנו None נרשם. אני חושב שאני אמשיך לעבוד על זה. איתו זה יהיה הרבה יותר קל. מה איתך? אתה גם בא? אני בטוח שאמיתי ישמח לעזור פה ושם Avichai 11:15, 27 אוקטובר 2005 (UTC)
אני אשמח לעזור (במישור הרגיל שלי) במידת הצורך, אך אני חייב להודות שאני בין הספקנים. אמיתי 13:45, 28 אוקטובר 2005 (UTC)
כמו שאמרתי, גם אני בין הספקנים (וגם עוד מעט נגמר לי הזמן של החופש... והזמן של האזרחות...) אבל זה יכול להיות נחמד. בנתיים הם נתנו לנו להתחיל לתרגם, ביקשתי מהמשתמש שאני בקשר איתו שיתנו לנו לתרגם במקום אחר כדי שלא יהיו בעיות עם ה"מימין-לשמאל" של העברית. נראה איך הוא יגיב ואז אני אפרסם עוד הודעה בויקיפדיה. Avichai 13:48, 28 אוקטובר 2005 (UTC)
אני עם אמיתי. אתה יודע מה, אני גם ארשם במטא יותר מאוחר. אני אבוא לבקר. זה יכול דווקא להתרומם לדעתי, כי בארץ אוהבים חדשות. 5 פעילים יכולים להרים את המיזם הזה די בקלות. הבעייה היא בבנייתו הראשונית ולא בתחזוקתו. גם פה היו צירי לידה לא קלים, ובשאר המיזמים הקטנים המצב ממש לא משהו. כך שהעניין הוא האם המיזם יצליח לבנות בסיס טוב, ומתי הוא יצליח להתרומם. עידן ד 13:58, 28 אוקטובר 2005 (UTC)

הרשאות מפעיל[עריכה]

בעקבות חוסר פעילות כמפעיל מערכת העליתי הצעה לבטל את הרשאות המפעיל שלך בגלל חוסר פעילות ושיקולי ביטחון ומראית עין. ההצבעה מתקיימת בדף ויקיציטוט:ביטול הרשאה/Remove sysops. בברכה, ברוקולי 16:22, 17 בספטמבר 2008 (IDT)תגובה[תגובה]