שיחת משתמש:Danmelcer~hewikiquote

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! דולבשיחה 20:56, 30 בדצמבר 2007 (IST)[תגובה]

דיויד פריד[עריכה]

שלום. רצוי לפתוח את הדף עם הסבר קצר על האיש ופועלו. ראה ויקיציטוט:תבניות דף/אישים. בברכה, דולבשיחה 20:58, 30 בדצמבר 2007 (IST)[תגובה]

אני רואה שאתה ממשיך להוסיף ציטוטים לדף ומתעלם מבקשתי. לצערי, אם לא תבהיר בזמן הקרוב מי האדם ומה פועלו, תרומתך תימחק. נא ענה להודעה זו כדי שאדע שקראת אותה, פשוט לחץ על תווית העריכה בצד שמאל. תודה, דולבשיחה 21:27, 30 בדצמבר 2007 (IST)[תגובה]
אין בעיה, אני אעשה זאת בהקדם -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת Danmelcer ששכח/ה לחתום.
אוקי. שים לב כשאתה עונה בדף שיחה לא למחוק בטעות את הדברים הקודמים בשיחה. בנוסף, אל תשכח להזיח את התגובה שלך עם נקודותיים (:) ולחתום עם ארבע טילדות (~~~~) שיהפכו לשם שלך ולתאריך שבו ענית עם שמירת התגובה. ממליץ לך להשתמש בכפתור התצוגה המקדימה לפני כל שמירת דף. תודה, דולבשיחה 20:19, 31 בדצמבר 2007 (IST)[תגובה]
עכשיו ראיתי את המבוא שהוספת ("דיויד פריד נולד בארה"ב בתאריך 12.2.1990 מאוחר יותר עלה לארץ ובתקופה קצרה זו הוא מספק לנו-חבריו משפטים נפלאים ובעלי משמעות רבה אחנו נשתף אתכם במיטב משפטיו."). לאחר הבהרת נושא הדף נאלצתי למחוק את תוכנו, כי אין לו מקום במיזם ויקיציטוט. קרא בבקשה את ויקיציטוט:מה ויקיציטוט הוא לא. אם ברצונך לכתוב ציטוטים אישיים שלך ושל חבריך, ניתן לעשות זאת בדף המשתמש שלך. אשמח אם תוכל לתרום לדפים לגיטימיים במיזם זה. בברכה, דולבשיחה 20:35, 31 בדצמבר 2007 (IST)[תגובה]

השם של חשבונך ישונה[עריכה]

03:52, 18 במרץ 2015 (IST)

חשבון לאחר שינוי שם[עריכה]

07:40, 17 באפריל 2015 (IDT)