שיחת משתמש:Rubiassa

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוך בואך לוויקיציטוט![עריכה]

שלום וברוך בואך לוויקיציטוט – מאגר ציטוטים עברי חופשי. ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד יכול לא רק לקרוא בו, אלא גם לערוך אותו.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בערך שקראת, הנך יכול לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "הראה תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיציטוט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • קבלת עזרה: אם אתה זקוק לעזרה נוספת אתה יכול לקרוא את דפי העזרה. אם אתה רוצה לשאול שאלה כללית הקשורה לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד'), אתה מוזמן לעשות זאת במזנון. אם יש לך שאלה ספיציפית, או שאתה זקוק לעזרה בנושא מסוים, אתה מוזמן לשאול אותה בדף השיחה של הערך הרלוונטי.


אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הויקימצטטים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!) ‏– rotemlissשיחה 13:40, 9 מרץ 2006 (UTC)

היכן לבצע ניסויים[עריכה]

שלום רב,

ברוך הבא לוויקיציטוט. כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר, אך גם אם התכוונת רק לנסות ולתקן, הדף ששינית יוצג לכל המשתמשים בוויקיציטוט הצופים בו, וחבל, כי הוא אינו אמור לכלול ניסיונות.

עם זאת, באפשרותך לערוך ניסויים בארגז החול, או לפתוח ארגז חול פרטי. ארגזי החול נועדו לתרגול ממשק ויקיציטוט, וייתכן שתמצא בהם תועלת נוספת בהמשך, אם תיגש לכתוב כאן ציטוטים ותרצה מקום לכתוב בו אותם לפני שממש יעלו לאתר.

אם לא ברור לך אם העריכה תקינה, באפשרותך להשתמש ב"הראה תצוגה מקדימה" כדי לבדוק אם הדף לא נפגם, וכן ב"הצג שינויים" כדי לבדוק מהם השינויים שביצעת, ולוודא שכולם לגיטימיים. אנא שמור את הדף רק לאחר שווידאת זאת.

לצערינו, אם נראה עוד ניסויים שלך בדפים, ייתכן שניאלץ לחסום אותך מעריכה באופן זמני - אך אל דאגה, אם תפסיק לבצע ניסויים במקומות לא נכונים, לא יקרה דבר.

נשמח אם תמשיך לתרום תרומות לגיטימיות. ‏– rotemlissשיחה 13:57, 9 מרץ 2006 (UTC)