שיחת משתמש:SuperJew

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.


לה"ו


ברוך בואך לדף שיחתי, לא, אין לך הודעה חדשה!!! אבל על מנת ליצור אחת כזו בשבילי, ניתן ללחוץ כאן, אך לא בשבתות וחגי ישראל, בתודה מראש.


שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! דולבשיחה 11:18, 22 באפריל 2008 (IDT)תגובה[תגובה]

היי =][עריכה]

עבודותי השיפוציות בספרי התנ"ך השונים ומחיקת הציטוטים נעשתה בעקבות שיחה (זו), שבה הועלתה ההסכמה בבעיתיות הערכים. מכיוון שלצטט מהתנ"ך אפשר בלי סוף, יש לשים לב שהציטוטים הם רלוונטים, חשובים ומיוחדים. אחרת, מה ההבדל בין ויקיציטוט לויקיטקט? מחיקת הציטוטים נעשתה בכדי לשפר וליעל את דפי ספרי התנ"ך, אך אני שמח שהבעת התנגדות למעשי. נדון בחשיבות המשפטים בדפי השיחה המתאימים. Omer B 17:26, 15 ביולי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]

תודה. לדעתי האישית, לא באמת צריך דף שמרכז ציטוטים מהתנ"ך והוא די מיותר שיש ויקיטקסט, כי כל התורה קדושה. פשוט, לא הבנתי מאין אתה בא. עכשיו שכן, אני שמח שאנחנו מנהלים את זה בצורה תרבותית ודמוקרטית. שוב תודה. --SuperJewשיחו איתי • כ"ג בתמוז ה'תשס"ט 22:04, 15 ביולי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]
לדעתך לא צריך דף שמרכז ציטוטים מהתנ"ך? איך זה מתחבר עם אחד שמצהיר שהוא מתכוון לשפץ את הערכים על ספרי התנ"ך ומגן עליהם בחירוף נפש שכזו? חיוך בכל מקרה, היחודיות של ויקיציטוט היא שבו יהיו רק ציטוטים שיש להם חשיבות (אמונית או עלילתית), ויבחרו אותם על פי ביטויים שנכנסו לשפה העיברית, לשון מליצית יפה וכו'. בויקיטקסט יש את כל התנ"ך, זה שונה.
בכל מקרה, אני שמח שאין ביננו ריב ומחלוקת. נמשיך לדבר בדפי השיחה. Omer B 23:16, 15 ביולי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]
אני לא מגן על דפי התנ"ך בחירוף נפש. פשוט לא הבנתי מאיפה אתה בא. אנחנו לא רוצים שהדפים יהיו סתם אוסף רנדומלי מה שאנשים רוצים, אלא משהו מאורגן. לדעתי אין צורך בדפי ציטוט תנ"ך, אבל אם עושים אותם אני רוצה לעזור להפוך אותם לדפים טובים. --SuperJewרב-שיח • כ"ד בתמוז ה'תשס"ט 08:17, 16 ביולי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]
עכשיו זה ברור. גם אני שואף לאותה מטרה. =] Omer B 09:17, 16 ביולי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]

ברוך שובך[עריכה]

ברוך שובך מהחופשת הוויקי. לרגל יומהולדת 5 שנים לוויקיציטוט פתחתי את ויקיציטוט:מיזמי ויקיציטוט/מתיחת פנים 2009. אתה מוזמן להשתתף ולתרום. מיקיMIKשיחה • 23:52, 13 באוגוסט 2009 (IDT)תגובה[תגובה]