לדלג לתוכן

דני פארן

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
דני פארן (ימין) ונורית גפן, תחילת שנות ה־90

דני פארן (2 בינואר 1947 – 15 בדצמבר 2018) הוא מפיק ישראלי.


  • "כל השיקולים המערכתיים והתוכניים שלי נעשים לא מהפן הדתי, אלא בגלל שאני אדם ערכי בעל תרבות, חינוך ומקצוע. אני לא שם למעלה את הדת, והיא לא זו שתכתיב לי את השיקולים המקצועיים. אני שומר על 'ניקיון' בענייני דת לחלוטין, אני מנפה את הדת מהמקצוע. מצד שני, אני סומך על עצמי שאם אני מקבל החלטות של תוכן, עריכה והפקה, כאשר בעוגת המכלול שלי ישנו מרכיב של דת, בוודאי שזה משפיע רק לטובה."
  • "כמו שיש ספורט, סדרות דרמה איכותיות וחדשות ריאליטי, גם לטלנובלות יש זכות קיום. בתור אחד שהביא את הטלנובלה לציבור הישראלי, אני מתייחס אליה בשיא המקצועיות שאני רק יכול."
  • "שום יצירה או סדרה לא שווה למשכן את הבית בשבילה, אבל צריך להילחם, להיפגש עוד פעם, לשכנע, ובעיקר לעזור לצד השני, לגרום לו להאמין בך. לנג'ס מקצועית מכל זווית אפשרית – זה הפתרון. אם אותו מנהל תוכניות הוא בן אדם פתוח, בכל יום הוא פותח מחדש את התיק ושוקל שוב."
  • "זה אתגר להיות מנהל הטלוויזיה, זה משהו שאני יכול לומר 'וואלה, אני מוכן ללכת על זה', אם יהיה לי חופש הפעולה בתקציבים, כך שאוכל להוכיח שיש מקום לערוץ ציבורי שפוי ואיכותי, אם יציעו לי, אני חושב שאקח את זה."