לייסי שאבר

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
לייסי שאבר, 2010

לייסי שאבר (באנגלית: Lacey Chabert) (נולדה ב־30 בספטמבר 1982) היא שחקנית אמריקאית.


  • "האמת היא שלא ממש הלכתי לתיכון, כי באותן שנים הצטלמתי ל'שולחן לחמישה' ולמדתי עם מורים פרטיים. אבל אני משערת שאם לא הייתי שחקנית והייתי הולכת לתיכון רגיל, הייתי מסוג התלמידות השקטות. בטח הילדה שנמצאת במועצת התלמידים, שהולכת לשיעורי דרמה, אבל ממש לא הילדה המקובלת או המעודדת הפופולרית."
  • "אני בהחלט רוצה לגלם דמויות בגילי. אני יודעת שזה אתגר. שקשה לאנשים לקבל אותי בדמות בוגרת. כשאנשים רואים אותך כל שבוע בסלון שלהם בתור ילד, הם חושבים שאתה ילד נצחי. אבל זה לא שיש לי ברירה. אני אשחק דמויות בגילי ואני מקווה בסופו של דבר שאנשים יקבלו את זה."
  • "בסופו של דבר השאלה היא איפה העבודה הכי טובה נמצאת. אני מקבלת הצעות לטלוויזיה, אבל אם זה לא משהו שאני מרגישה שמאתגר אותי או שונה מ'שולחן לחמישה' אז אני לא רוצה לעשות את זה. אבל אם תבוא הצעה עם דמות ממש מעניינת ואני ארגיש שאני יכולה לעשות משהו שונה ממה שעשיתי בעבר, אז אני בהחלט אעשה את זה."
  • "אני קוראת הרבה תסריטים של סרטי נעורים ובדרך כלל הם לא ממש חכמים, ואם הם חכמים, אז הם לא מצחיקים."
  • "היינו חבורה גדולה של בנות צעירות ומאוד נהנינו לבלות ביחד. צילמנו את הסרט בקנדה ולפעמים זה לא קל להיעדר מהבית לתקופה ארוכה עם אנשים שלא מכירים, אבל יצא שכולנו הסתדרנו נהדר. הכנו ביחד ארוחות ערב, עשינו שופינג ביחד, יצאנו למועדונים, זה היה ממש כמו מחנה קיץ." ~ על צילומי הסרט "ילדות רעות"
  • "השחקניות האהובות עליי הן מריל סטריפ וג'ודי פוסטר. אני חושבת שהן פשוט נפלאות. בנוגע לבנים, בהחלט לא הייתי מתנגדת לעבוד עם ג'וד לאו ובראד פיט."
  • "אני חושבת שבנים יותר פיזיים. הם יכולים להוציא את כל הרגשות שלהם דרך ספורט. הם יכולים להרביץ אחד לשני במשחק, וכשהוא נגמר להיות שוב חברים. עם בנות זה הרבה יותר מסובך. הן עסוקות יותר בחיצוניות שלהן ומסוות את מה שיש להן בפנים. בגלל זה הן הרבה יותר רגשניות ותככניות."