שיחת משתמש:בעל חי~hewikiquote

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה!

Ofeky 22:45, 11 בנובמבר 2006 (IST)

ג'וביי- סיפורי נינג'ת הרוח[עריכה]

היי. העריכות שביצעת בערך ג'וביי- סיפורי נינג'ת הרוח לא מתאימות לפורמט ויקיציטוט. במקום הקוד שהשתמשת בו, בכל תחילת דיאלוג יש לסמן כוכבית. זה יחסוך לך הרבה עבודה. (וכפי שכתבתי בשיחה:הנסיכה מונונוקי, ראה את הערכים הפיג'מות, וחגיגה בסנוקר, לדוגמא). בברכה, Ofeky 12:01, 19 בנובמבר 2006 (IST)

שיהיה כך, אשנה את פתיחת כול דיאלוג לכוכבית. אבל דבר אחד מפריע לי: למה חייבים לשנות את העיצוב של הסוגריים שמציינים מה קורה בסרט- לעיצוב שזהה לציטוטים עצמם? רוב אתרי-הציטוט האחרים שראיתי שעוסקים בסרטים (לרבות IMDb), משתמשים בסוגריים נטויים בשביל דברים כאלה. יתרה מכך, ב-"הנסיכה מונונוקי" לא ברור עכשיו בכלל מתי מישהו אומר משהו ומתי מתואר משהו שקורה בסרט (פרט לעובדה שבציטוטים של מורו עירבבת בין ציטוטים שונים והפכת אותם לאחד). אבקש לשנות את עיצוב הסוגריים לאיך שהיה קודם, כפי שאבקש גם בדף השיחה של הערך. בעל חי 07:51, 22 בנובמבר 2006 (IST)

השם של חשבונך ישונה[עריכה]

03:53, 18 במרץ 2015 (IST)

חשבון לאחר שינוי שם[עריכה]

07:40, 17 באפריל 2015 (IDT)