שיחת משתמש:Rel

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
שלום וברוך בואך לוויקיציטוט!

ויקיציטוט הוא מאגר ציטוטים חופשי ופתוח שכל אחד ואחת יכולים לקרוא אותו ולערוך בו!

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לשפר בדף שקראת, ביכולתך ואף מומלץ לעשות זאת. לשם כך יש ללחוץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ולתקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיציטוט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה של דף הציטוטים. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הדף. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת בדף שיחה או בדף דיונים (המזנון לדוגמה). כדי לעשות זאת יש להוסיף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. בוויקיציטוט לא חותמים על דפי הציטוטים עצמם, וניתן לראות את רשימת התורמים בלשונית "היסטוריית הדף".
  • דפי משתמש: לכל המשתמשים הרשומים בוויקיציטוט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) נועד לצורך כתיבת פרטים בסיסיים עליך ועל פעילותך בוויקיציטוט. דף השיחה (כמו דף זה לדוגמה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה חדשה.
  • קבלת עזרה: ניתן לשאול שאלות כלליות הקשורות לוויקיציטוט (מדיניות, נהלים וכד') במזנון, ושאלות ספציפיות או לבקש עזרה בנושא מסוים בדף השיחה הרלוונטי. מידע נוסף ניתן למצוא בדפי העזרה.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקימצטטים.

בהנאה! Matanya 17:14, 8 ביולי 2011 (IDT)[תגובה]

דפים חדשים[עריכה]

כתבתי שני דפי ציטוט חדשים (ישכר שלמה טייכטל ויעקב פרידמן), אבל הם לא רשומים בדף הראשי ברשימת "דפים חדשים" וגם לא כשרושמים בחלונית החיפוש. Rel 17:30, 8 ביולי 2011 (IDT)[תגובה]

לוקח לשרת זמן להתעדכן. Matanya 17:31, 8 ביולי 2011 (IDT)[תגובה]
ברוך בואך, רל. אכן לוקח זמן למנוע החיפוש הפנימי למצוא דפים חדשים. אך רשימת הדפים החדשים בעמוד הראשי היא תבנית שהמשתמשים מעדכנים באופן ידני – תבנית:דפים חדשים. אני עדכנתי את התבנית הזו באופן קבוע מאז יצירתה, אך לאחרונה אין לי זמן לזה, ואף אחד אחר לא הרים את הכפפה במקומי. דולבשיחה 19:41, 8 ביולי 2011 (IDT)[תגובה]

שתי הערות[עריכה]

שלום רל. תודה על תרומתך הגדולה. יש לי שתי הערות:

  1. לא נהוג להשתמש ב"הנ"ל" כמו בציטוט שהוספת בדף השואה. שים לב כי ציטוטים יכולים להתווסף, לרדת, לשנות את סדרם וכו', ואז לא ברור למי הכוונה. מבקש לשנות לשמו המלא של דובר הציטוט.
  2. ביטלתי את התוספת שלך בדף עישון, כי הציטוט של ביאליק כבר מופיע שם.

בברכה, דולבשיחה 20:11, 10 ביולי 2011 (IDT)[תגובה]


לדולב,
תודה על ההערות,

Rel 20:24, 10 ביולי 2011 (IDT)[תגובה]