שלמה קרעי

מתוך ויקיציטוט, מאגר הציטוטים החופשי.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Nuvola apps kcmsystem.png דף זה זקוק לעריכה, על מנת שיתאים לסגנון המקובל בוויקיציטוט.
לצורך זה ייתכנו סיבות אחדות: פגמים טכניים כגון מיעוט קישורים פנימיים, סגנון הטעון שיפור או צורך בהגהה. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו.

חבר הכנסת מטעם הליכוד.

מדבריו[עריכה]

  • "כמו במשפט שלמה, אנחנו המחנה הלאומי, האמא האמיתית, שתעשה הכל כדי לשמור על התינוק. אלא שלהבדיל ממשפט שלמה, כאן אנחנו לא סומכים על הממשלה הרעה הזו. היא תמכור את הכל. לא ניתן לחסרי החוליות וחסרי האחריות האלו לפגוע בילד".
  • "ביביסט זה לא קללה, להיפך".
  • “גדלתי בפריפריה ואני נושם אותה ביום יום, אני חש וחי את המצוקות והפערים החברתיים שקיימים במקומות אלו. אין לי שם משפחה מוכר כמו חלק מהמתמודדים, אבל בניתי את עצמי שלב אחרי שלב ואני שמח מאוד במקום שאליו הגעתי. אני רוצה להגיע לכנסת דרך תנועת הליכוד כדי להיות “הקול” של התושבים בפריפריה ולהרים את הדגל החברתי – כלכלי גבוה בתנועת הליכוד. בנוסף, אני שייך למחנה הלאומי ומאמין בארץ ישראל השלימה”.
  • "שניים מתקווה חדשה יבואו. הם לא עריקים, הם התחייבו לשבת בממשלת ימין" ~ בניסיון להסביר כיצד יצליח נתניהו להרכיב ממשלת ימין.
  • "הם מחרפים ומגדפים מערכות אלוהים חיים במטרה לנתק את החיבור השורשי של העם היהודי למורשתו, ושמים על ראש עצבונם את בני השפחה ואת המדינה הפלסטינית במקום את עמם ומולדתם. דרכנו-אינה-דרכם! בסודם אל תבוא נפשנו, בקהלם אל יחד כבודנו! הממשלה האנטי-ציונית והאנטי-יהודית שהושגה במרמה, בנוכלות, מתוך תערובת של תאוות שלטון וכיבודי שררה, של שנאת יהדות ורמיסת החרדים לדבר ה', ותוך חבירה לגרועים שבאויבינו – תהיה קצרת ימים. הרי למה הם היו צריכים לרמות? למה הם חייבים את שונאי ישראל בממשלה? בגלל שעם ישראל רוצה ימין! עם ישראל רוצה יהדות! אנשים בחרו ימינה וקיבלו שמאלה! ביקשו יהדות וקיבלו רפורמים!" ~הפגנה נגד ממשלת בנט, נובמבר 2021, מקור
  • " "יש לי שאלה לחבר הכנסת אייכלר, אנחנו יוצאים להפגנות כל שני וחמישי על המדינה היהודית. על כך שמנסים לקעקע את הזהות היהודית, על הכשרות, על הגיור, על הפגיעה בנשות האברכים במעונות, על ההרעבה של ילדי החרדים מהשנאה של ליברמן, ואנחנו לא רואים את החרדים שיוצאים ומפגינים וזועקים את הזעקה הזאת, חבל".
  • "זה בנפשי כשאני רואה את ליברמן, איש צורר שקם ומחפש איך לפגוע בחרדים ואני נלחם בו במליאה בוועדות וגם בכיכרות, אני מחכה ליום שהחרדים גם כן יעשו את אותו הדבר, בינתיים אני לא רואה את זה. אז אם אייכלר חושב שהחרדים משלמים את המחיר? למה החרדים לא יוצאים להפגין, זה דברים שפעם היו יוצאים עליהם לרחובות, זה גיור, יהדות, כשרות, גזירות כלכליות, שבת, ורוצים גם למכור לערבים את המדינה את היהדות ואייכלר והחרדים שותקים".

נאמר עליו[עריכה]