נפתלי בנט: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הוסרו 467 בתים ,  לפני 5 חודשים
הועבר לדף נפרד
(עריכה)
(הועבר לדף נפרד)
* "בין עמי העולם, עמנו מיוחד ביכולתו להסתגל ולשגשג תחת שינויים, משברים ולחץ מתמיד. אין עם אחר בתולדות האנושות שהצליח אחרי אלפיים שנות גלות לעלות, לבנות ולהמציא את עצמו מחדש בארץ מולדתו. אין עוד מדינה שאזרחיה תורמים לקידום האנושות בצורה משמעותית כל כך — ביחס לגודלה, כמו המדינה שלנו."
* "ב[[עבודה]] נחושה ומשותפת, המשבר הזה יכול וצריך להיות מקפצה אדירה למדינת ישראל. הוא מזמין אותנו להשתנות, להתפתח וליצור כלים יצירתיים לעולם החדש שנוצר ממש מול עינינו. השינויים האלו נפלאים. קומות חדשות ייבנו על הבסיס הקודם, ואם נשכיל לעלות בהן ייפתחו לנו אופקים שמעולם לא ראינו. כמו תמיד: מי שייזום, מי שיוביל ומי שיצליח להסתכל לעתיד למרות הקושי בהווה — ינצח."
* "הדבר הראשון שצריך לעשות, וכמה שיותר מהר, זה לתת לנגיף מכה חזקה ככל האפשר כדי להוריד בחדות את מספר האנשים שנדבקים מדי יום, באמצעות מגבלות טיסה, כניסה לישראל, ומגבלות שונות בתוך המדינה. זהו שלב הפטיש, ולמרות שהוא קשה וממש לא נוח, כאשר יש מספרים גבוהים של נשאים - הוא הכרחי."
* "שתי הפעולות האלו הן חלק ממכלול אחד. בלי הפטיש, אין אפשרות להגיע לשימוש בפינצטה. בלי הפינצטה, אין כל טעם בפטיש"."
* "לפעמים, כאשר יש צורך דחוף, אפשר ורצוי להשתמש בתקנות לשעת חירום... אך יש לעשות זאת בשקיפות, ועם הודעה מספיקה מראש. אסור להנחית על הציבור את ההוראות ואסור לבלבל אותו. כשהדברים מוסברים בצורה הגיונית ומסודרת, הציבור הישראלי מוכן לשאת בעול ועושה זאת באחריות מלאה"
 
==נאמר עליו==

תפריט ניווט